Netinvest :: Regulamin

Wstęp

Netinvest zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Każdego klienta i użytkownika serwisów prowadzonych w domenie netinvest.pl (i jej subdomenach) oraz publikacji należących do Netinvest obowiązuje aktualny regulamin znajdujący się na tej stronie.

Do korzystania z serwisu wymagane są: dostęp do Internetu, poprawnie skonfigurowana przeglądarka internetowa akceptująca pliki cookie oraz działające i poprawnie skonfigurowane konto poczty elektronicznej.

Decydując się na zakup jakiegokolwiek produktu podejmujesz się respektowania zasad Regulaminu.

Kodeks etyczny

Zależy nam na efektywnym przekazywaniu wiedzy, stąd podstawową zasadą jest poszanowanie powszechnie przyjętych zasad dobrego obyczaju. Szczególną uwagę zwracamy na kulturalne zachowanie, szanowanie odmienności poglądów oraz merytoryczne i konstruktywne komentarze, a także otwartość na współpracę i pozytywną atmosferę podczas rozwiązywania spraw, z którymi się do nas lub do innych uczestników zwracasz.

Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez Netinvest wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. W przypadku płatności obsługę klienta przejmuje wskazany bank lub operator płatniczy, które są prowadzone przez firmy niezależne od Netinvest i tylko one znają i są odpowiedzialne za dane podane w jej formularzach. Formularze znajdują się na jego serwerze i są zabezpieczone szyfrowaniem poprzez odpowiednie technologie.

Ograniczenia w realizacji zamówienia, jeżeli występują, to są wyszczególnione w ofercie. Mogą to być m.in.: ograniczona ilość, ograniczony czas sprzedaży lub dostępu, a także inne wynikające ze specyfiki produktu.

Produkt jest w pełni cyfrowy, przez co jest wyłączony z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy. Decydując się na zakup oświadczasz, że odstępujesz od prawa do zwrotu. Zasada ta nie obowiązuje w przypadku umieszczenia w ofercie gwarancji oznaczonej jako "Gwarancja zwrotu", “Gwarancja Satysfakcji” lub “Gwarancja”. Wtedy nabywca może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyn, zachowując prawo do pełnego zwrotu wpłaconej kwoty w ciągu okresu określonego w ofercie.

Zgłoszenie rezygnacji należy wysyłać emailem. Zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie, w możliwie szybkim terminie. W przypadku braku potwierdzenia otrzymania wiadomości w ciągu 3 dni roboczych prosimy o ponowny kontakt.

Wykluczenie uczestnika z grona użytkowników lub klientów może nastąpić za decyzją Netinvest, szczególnie w sytuacji łamania zasad Regulaminu.

Wyłączenie Odpowiedzialności (disclaimer)

Treści przedstawione w serwisie i innych miejscach należących do Netinvest są prywatnymi opiniami ich autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Prezentowane rozwiązania nie są jednakowo skuteczne dla wszystkich. Udostępniane informacje powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Opinie wyrażone przez społeczność skupioną wokół Netinvest w różnych miejscach nie zawsze są zgodne z opinią Netinvest.

Prawa Autorskie

Wszystkie treści zawarte w serwisie netinvest.pl (i subdomenach) oraz innych miejscach należących do Netinvest lub zarządzanych przez Netinvest są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody autora jest prawnie zabronione.

 

 

© Netinvest | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt


Be Free